Ses Yalıtım Süngeri

2.096 Kez Görüntülendi    


Ses yalıtım süngeri yumurta veya piramit sünger olarak bilinen ses yalıtım malzemeleridir.

Müzik stüdyolarında, sinema salonlarında tiyatro salonlarında, ses yalıtımı yapmak için kullanılan yüksek miktarda verimlilik sağlayan ve hemen hemen her türlü ses ve gürültüyü engelleyen ses yalıtım ürünlerini firmamızdan temin edebilirsiniz.

ses-yalitimyuksek-sesli-mekanlarda-gurultunun-disari-cikmasini-engellemek

Akustik piramit sünger, yumurta labirent sünger, renkli ses yalıtım süngeri, EPDM sünger çeşitleri, ses bariyer süngeri, ses kesen sünger, ses izolasyon süngeri, ses engelleme süngeri, sesyalıtım sünger çeşitleri, ses yalıtım malzemeleri ve akustik ses süngerleri olarak aradığınız her türlü ses yalıtım malzemeleri Sönmez Ticaret Elit Ses Yalıtım da sizleri beklemektedir..

Elit ses yalıtım firmasından yumurta sünger piramit sünger ve diğer ses yalıtım süngerilerini bulabilirsiniz. 

ses-yalitimyanmaz-akustik-piramit-sungeri-2

Piyasada gördünüz ürünlerden daha etkili ithal ses yalıtım süngerlerini ve ilgili ses yalıtım malzemelerini firmamızdan alabilir ve dahi uygulamasını yaptırabilirsiniz. 

Web sitemizden bilgi edinebileceğiniz gibi telefon veya mail yoluyla da ses yalıtım süngeri ve tüm ses yalıtım malzemeleri hakkında bilgi alabilir veya siparişi verebilirsiniz.

ses-yalitimses-yalitim1

İstanbul Karaköy’de bulunan Sönmez kauçuk firmasının ses yalıtım sistemleri ile ilgili uygulamalarından siz de yararlanabilirsiniz.

Mutlak müşteri memnuniyetinin ön planda tutan firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmenin haklı kıvancını yaşamaktadır .

ses-yalitimgurultu-kirliligi-ONLEME-SES-YALİTİMİ

Ses Yalıtım Süngeri  elit ses yalıtım firmasında ve Elit Ses Yalıtım Süngeri web sitemizde mevcuttur.

Ses yalıtım uygulamalarından istediğiniz ortamdan istediği performansı alabileceğiniz kaliteli hizmet için bizi arayabilirsiniz.

ses-yalitimakustik-ses-yalitim-sungeri1
Akustik ses yalıtım süngeri, yanmaz piramit yumurta sünger, ses engelleme süngeri, ses yalıtım süngeri Elit uygulama hizmetlerimizden yararlanmak için hemen arayınız.

ses-yalitimakustik-piramit-sungerler-12

Telefon Numaralarımız

Tel…: 0212 249 43 30
Tel…: 0212 249 43 85
Fax..: 0212 249 43 85
Gsm.: 0535 452 51 01
Gsm.: 0541 679 65 13